Shade

Agentka.cz Mezilesí  Krmič/-ka telat

Krmič/-ka telat

01.05.2018

Společnost Petr Jakl hledá nové zaměstnance na pozici Krmič/-ka telat v lokalitě Mezilesí.

Zaměstnavatel Petr Jakl
Adresa pracoviště Mezilesí
GEO: 50.3561074, 16.2169953
Úvazek dělené směny
Plat 13 500 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Směnnost: dělená směna od 06:00 hod. do 10:00 hod., od 16:00 hod. do 18:00 hod., včetně SO a NE - 2x měsíčně.
Náplň práce: manuální práce (práce v horším pracovním prostředí) - kydání hnoje, ruční krmení a napájení telat.
Požadavky: dobrý vztah ke zvířatům.
Zaměstnavatel nemá ubytování.
Kontakt osobně po telefonické dohodě - p. Jakl Václav, tel.: 777 650 661.
Místo výkonu práce: teletník Mezilesí.

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 777 650 661
Václav Jakl

ID nabídky:  338350336