Shade

Agentka.cz Osek  Obsluha CNC

Obsluha CNC

14.12.2016

Společnost Houdek MZ s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Obsluha CNC v lokalitě Osek.

Zaměstnavatel Houdek MZ s.r.o.
Adresa pracoviště  444
338 21 Osek
GEO: 49.773372, 13.5946353
Úvazek , dvousměnný provoz
Plat 22 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obsluha průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Místo výkonu práce: Osek č. 444, 338 21 Osek u Rokycan
Náplň práce: obsluha CNC - ohraňovací lis
Požadujeme: vzdělání střední odborné - vyučen nebo praxe v oboru, znalost čtení výkresů,
Nabízíme platové ohodnocení od 22.000,- Kč v dvousměnném provozu, stravenky
Kontakt: telefonicky nebo e-mailem, p. Houdek, tel. 602 471 297, e-mail. milos.houdek@houdek-mz.cz nebo p. Vild, tel. 602 506 664, e-mail. pavel.vild@houdek-mz.cz

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 602 471 297
Miloš Houdek

ID nabídky:  338668032