Agentka.cz Kopřivnice  Elektrotechnik výrobních strojů a zařízení

Elektrotechnik výrobních strojů a zařízení

21.07.2018

Společnost Röchling Automotive Kopřivnice s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Elektrotechnik výrobních strojů a zařízení v lokalitě Kopřivnice.

Zaměstnavatel Röchling Automotive Kopřivnice s.r.o.
Adresa pracoviště Průmyslový park 308
742 21 Kopřivnice
GEO: 49.598639, 18.1762502
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 30 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi elektrotechnik průměrný
Vzdělání Bakalářské

Další informace

z:15.9.2016, a:19.7.2018
místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu

Náplň práce:
- zastupování vedoucího oddělení kvality
- péče o zákazníky a interní pracovník kvality
- pravidelné návštěvy u zákazníků
- podpora/iniciování opatření ke zlepšování a udržování spokojenosti zákazníků
- zpracování reklamací v SAP
- poradenství při interních/externích procesních sériích
Požadujeme:
- velmi dobrou znalost anglického a německého jazyka slovem a písmem
- praxi v automobilovém průmyslu
- počítačové dovednosti (SAP)
- samostatnost, analytické myšlení
- připravenost cestovat
- znalost hlavních nástrojů - APQP, PPAP, FMEA, MSA, SPC, řešení problémů.

Máte zájem o tuto práci?

Pošlete zaměstnavateli svůj životopis:

ID nabídky:  340964608