Agentka.cz Písek  OPERÁTOR VÝROBY - obsluha ohraňovacího lisu

OPERÁTOR VÝROBY - obsluha ohraňovacího lisu

20.05.2018

Společnost B a K production s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici OPERÁTOR VÝROBY - obsluha ohraňovacího lisu v lokalitě Písek.

Zaměstnavatel B a K production s.r.o.
Adresa pracoviště Ke Statku 18
397 01 Písek
GEO: 49.3083158, 14.1474693
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 17 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi operátor podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

ciz Náplň práce: obsluha ohraňovacího lisu
Pracovní doba: 2 směny
Požadujeme: strojírenské vzdělání a pracovní zkušenosti na obdobné pozici výhodou, samostatnost, zodpovědnost, znalost čtení výkresové dokumentace, manuální zručnost, fyzickou zdatnost, flexibilitu; vhodné i pro absolventy bez praxe
Nabízíme: práci u prosperující společnosti, výhodné platové podmínky, závodní stravování, příspěvky na PPF ŽP, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu
Nástup: i h n e d

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  341707008