Moment ...
Shade

Agentka.cz Kroměříž  Manažer obchodní skupiny
 

 

Zadejte svoji profesi a město, např. asistentka praha nebo obchodník brno
Shade
 

Hledáte práci?

Aktuální nabídka práce v ČR


Sháníte zaměstnance?

Až podezřele snadný způsob, jak najít nové zaměstnance...


Manažer obchodní skupiny

25.05.2018

Společnost SMS finanční poradenství, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Manažer obchodní skupiny v lokalitě Kroměříž.

Zaměstnavatel SMS finanční poradenství, a.s.
Adresa pracoviště 1. máje 532
767 01 Kroměříž
GEO: 49.295938, 17.39486
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 40 000 až 80 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi manažer nadprůměrný
Vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)


Další informace

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: vedení vlastního týmu a vyhledávání vhodných kandidátů na pozici produktového specialisty, příprava obchodních a finančních plánů pro svůj podřízený tým spolupracovníků, plnění plánů, a vizí společnosti, podpora a konzultace složitých řešení s vedením společnosti, kontrola kvality práce a dovedností specialistů při schůzkách, organizování odborných firemních prezentací pro stávající i potencionální klienty společnosti v dané lokalitě.
- Zaměstnavatel požaduje: min. středoškolské vzdělání, umění vést a motivovat tým spolupracovníků, cit pro manažerskou a organizační práci, komunikativnost, cílevědomost, dodržování termínů a cílů společnosti, člověk podporující zdravou soutěživost v týmu specialistů.
- Zaměstnavatel nabízí: Možnost vlastního výběru spolupracovníků a jejich zapracování, profesionální manažerské školení na vysoké úrovní, certifikaci u ČNB, nadstandardní ocenění za Vaši práci manažéra (v průměru 60.000,- Kč + bonusy a firemní benefity).
- Zájemci zašlete své nabídky včetně profesních životopisů na e-mail chytil@sms-as.eu nebo kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 20:00 hod.)

"Tato nabídka
již byla obsazena."


ID nabídky:  342134784

Další nabídky práce společnosti SMS finanční poradenství, a.s.

Další nabídky práce v lokalitě Kroměříž »

Zdroj:  Úřad práce