Shade

Agentka.cz Praha  Provozní technik - elektrikář

Provozní technik - elektrikář

01.05.2018

Společnost Rilancio s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Provozní technik - elektrikář v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel Rilancio s.r.o.
Adresa pracoviště Řetězová 224
110 00 Praha
GEO: 50.0856584, 14.4176622
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 20 000 až 22 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi elektrikář podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

MÍSTO VÝKONU : PRAHA / SÍDLO : Řetězová : č.p. 224/7 - Staré Město - 110 00 - Praha 1 / KONTAKT : Nikola Milchová - rilancio@rilancio.cz - PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM.
NÁPLŇ PRÁCE : průběžná kontrola technologií, technická správa budovy, běžná údržba objektu, drobné opravy.
POŽADUJEME : elektrotechnické vzdělání - v. č. 50 Sb., manuální zručnost, zkušenosti s údržbou objektů - výhodou.

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 222 220 973
Nikola Milchová

ID nabídky:  342287616

Další nabídky práce společnosti Rilancio s.r.o.