Agentka.cz Praha  Výzkumní pracovníci v Oddělení geochemie - Centrum texturní analýzy

Výzkumní pracovníci v Oddělení geochemie - Centrum texturní analýzy

30.09.2016

Společnost Ústav struktury a mechaniky hornin AV ČR hledá nové zaměstnance na pozici Výzkumní pracovníci v Oddělení geochemie - Centrum texturní analýzy v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel Ústav struktury a mechaniky hornin AV ČR
Adresa pracoviště V Holešovičkách 94
182 00 Praha
GEO: 50.1180387, 14.4628313
Úvazek , jednosměnný provoz
Plat 30 000 až 40 000 Kč
Nabízený plat je nadprůměrný
Vzdělání Doktorské (vědecká výchova)

Další informace

Místo výkonu práce: V Holešovičkách 41, Praha 8
Kontaktní osoba: Mgr. Martina Havelcová, PhD.tel.: 266 009 283 nebo email: havelcova@irsm.cas.cz
Upřesňující informace:
Požadujeme: odborné zaměření na studium texturních vlastností materiálů výhodou, schopnost samostatné práce. AJ na dobré úrovni, publikace v mezinárodních impaktovaných časopisech.
Náplň práce: vědecký výzkum materiálů pomocí sorpčních procesů a porozimetrické analýzy, možnost realizace vlastního výzkumu v rámci problematiky řešené v oddělení Geochemie. Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na neurčitou v závislosti na dosažených výsledcích.
Zaměstnanecké výhody: stravenky/čerpání z FKSP

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 266 009 283
Martina Havelcová

ID nabídky:  342561280

Další nabídky práce společnosti Ústav struktury a mechaniky hornin AV ČR

Další nabídky práce v lokalitě Praha »