Shade

Agentka.cz Praha  Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

01.05.2018

Společnost Park INN, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů) v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel Park INN, s.r.o.
Adresa pracoviště Theinova 996
196 00 Praha
GEO: 50.1566039, 14.5179686
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 12 200 Kč
Nabízený plat je pro profesi kuchaři podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Kontakt Vorobcová Ivana, e-mail: parkinn7@seznam.cz
Náplň práce:
o zodpovědný za přípravu všech jídel
o udržování čistoty na pracovišti
o zodpovědnost za správné skladování a udržování potravin
o zodpovědnost za správné zpracování surovin
o práce s čerstvými a regionálními surovinami
Požadujeme:
- Zdravotní průkaz
o zkušenosti na pozici samostatného kuchaře
o zkušenosti s přípravou hotových jídel
o znalost české a ukrajinské - zakarpatské regionální kuchyně.
o samostatnost, časovou flexibilitu a loajalitu
o pružnost, spolehlivost, pozitivní myšlení a komunikativnost
o umět pracovat samostatně i v týmu
o chuť se učit a zdokonalovat v oblasti specializace naší kuchyně
Nabízíme:
o novou moderní kuchyň
o závodní stravování
o přátelské pracovní prostředí, stabilní zázemí
o zajímavé finanční ohodnocení za dobře odvedenou práci
Více než na životopisu nám záleží na zkušenostech, pozitivním přístupu, spolehlivosti a zápalu do práce.
Pište na e-mail: parkinn7@seznam.cz

Máte zájem o tuto práci?

Pošlete zaměstnavateli svůj životopis:

ID nabídky:  343275776