Shade

Agentka.cz Prostějov  Technici lakovny

Technici lakovny

27.10.2016

Společnost MUBEA - HZP s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Technici lakovny v lokalitě Prostějov.

Zaměstnavatel MUBEA - HZP s.r.o.
Adresa pracoviště Dolní 3137
796 01 Prostějov
GEO: 49.4646986, 17.1313924
Úvazek , čtyřsměnný provoz
Plat 18 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi technici podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Pracovní náplň:
* denní kontrola stavu strojů a zařízení lakoven
* stanovení a realizace nápravných opatření
* koordinace úkolů s oddělením údržby - elektro
* udržování optimální struktury ND
* kontrola dodržování bezpečnosti práce
* spolupráce s oddělením plánování a přípravy výroby
* spolupráce při konstrukčních a projektových pracích
* zajištění plynulého chodu čističky odpadních vod a neutralizačních stanic
* zajišťování revizí kotlů
* koordinace servisní činnosti externích organizací
Co po Vás požadujeme:
* SŠ obor strojírenství
* znalost technologií povrchových úprav
* praxe na obdobné pozici (ideálně automotive) výhodou
* komunikativní znalost AJ/NJ
* min. základní znalosti pneumatiky a hydrauliky
* znalost systému SAP-PM výhodou
* znalost principů údržby
Co Vám můžeme nabídnout?
* zajímavou, stabilní a motivující práci v rostoucí mezinárodní výrobní společnosti působící v automobilovém průmyslu
* motivační finanční ohodnocení
* pololetní finanční bonusy až do výše 13. mzdy
* 5. týden dovolené ve formě finančního bonusu
* jazykové vzdělávání
* přátelské a dynamické pracovní prostředí
* možnost kariérního postupu a rozvoje
* dotované stravování/stravenky
* a další zaměstnanecké benefity
Vaše životopisy zasílejte na e-mail kariera.prostejov@mubea.com, případně přineste Váš životopis osobně na personální oddělení.

Máte zájem o tuto práci?

Pošlete zaměstnavateli svůj životopis:

ID nabídky:  343337984