Shade

Agentka.cz Frýdek-Místek  Kosmetici

Kosmetici

07.12.2018

Společnost Jarmila Kurková hledá nové zaměstnance na pozici Kosmetici v lokalitě Frýdek-Místek.

Zaměstnavatel Jarmila Kurková
Adresa pracoviště Na Příkopě 3727
738 01 Frýdek-Místek
GEO: 49.681517, 18.3496778
Úvazek turnusové služby
Plat 13 400 až 14 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Práce s PC

Další informace

A16 a:5/12/2018
Pracoviště Frýda Frýdek-Místek. Pracovní doba 09,00 - 20,00 hodin, střídání - krátký a dlouhý týden, střídání So a Ne
Požadujeme:
- vyučení nebo kurz, znalost práce na PC, zodpovědnost, spolehlivost, poctivost, pracovitost, komunikativnost, zájem o sebevzdělávání, práce s financemi, úklidové práce.
Náplň práce:
- kosmetické ošetření, masáže, prodej kosmetiky.
Životopis zasílejte e-mailem: kosmetika.kurkova@seznam.cz .

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 777 582 220
Jarmila Kurková

ID nabídky:  343946752

Další nabídky práce společnosti Jarmila Kurková