Agentka.cz Ostrava  Operátor/ka call centra, prodejce/kyně po telefonu

Operátor/ka call centra, prodejce/kyně po telefonu

25.10.2017

Společnost Klientské Centrum s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Operátor/ka call centra, prodejce/kyně po telefonu v lokalitě Ostrava.

Zaměstnavatel Klientské Centrum s.r.o.
Adresa pracoviště Českobratrská 230
702 00 Ostrava
GEO: 49.8383862, 18.284995
Úvazek , jednosměnný provoz
Plat 13 000 až 18 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi operátor podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Místo výkonu práce: Českobratrská 230/26, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2
Kontaktní osoba: Němec Ondřej, e-mail: crm@klientcentrum.cz, telefon: +420 596 110 594.

Požadavky:
Bez vad řeči, komunikativnost, pravidelná pracovní doba, schopnost učit se novým věcem, odolnost vůči stresu, praxe v call centru výhodou.

Náplň práce:
Telefonické oslovování stávajících i nových klientů. Vedení drobné administrativy spojené s hovory.

Benefity:
Stravenky v hodnotě 100 Kč, týdenní vyplácení mzdy, dostupnost MHD v centru Ostravy, školení, provize z prodeje. Plný nebo zkrácený úvazek (40/30/20 hodin týdně). Nástup možný ihned nebo po domluvě.

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 596 110 594
Ondřej Němec

ID nabídky:  344057344