Shade

Agentka.cz Ostrava  Specialista/tka

Specialista/tka

29.05.2018

Společnost Atlas software a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Specialista/tka v lokalitě Ostrava.

Zaměstnavatel Atlas software a.s.
Adresa pracoviště Výstavní 292
702 00 Ostrava
GEO: 49.8270683, 18.2652454
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 16 250 až 32 500 Kč
Nabízený plat je průměrný
Vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Požadujeme Práce s PC - základní dovednosti PC

Další informace

Místo výkonu práce: výstavní 292/13, Ostrava
Kontakt e-mailem: person@atlasgroup.cz

Náplň práce:
- podpora pobočkové sítě prostřednictvím telefonické komunikace s firemními zákazníky
- poskytování informací o společnosti a produktech
- přinášení námětů pro vylepšení interního zákaznického systému
- administrativní činnost spojená s chodem oddělení (cca 40% z celkové náplně práce)

Požadujeme:
- minimálně SŠ vzdělání - možno i student/ka VŠ
- chuť prodávat a tah na branku
- výborné komunikační dovednosti
- uživatelskou znalost práce na PC

Zaměstnanecké výhody:
- práce v jednosměnném provozu od 7:30 do 16:00
- volné víkendy a svátky
- motivující prémie
- stravenky, další benefity
- práci na HPP
- získání cenných zkušenosti a praxi v oblasti ekonomiky, legislativy, práva a komunikace
- příjemné pracovní prostředí ve vlastní budově s parkovištěm, s výbornou dostupností MHD
- možnost polovičních a zkrácených úvazků, ideální pro maminky na MD či po MD

Máte zájem o tuto práci?

Pošlete zaměstnavateli svůj životopis:

ID nabídky:  344408576