Agentka.cz Liberec  OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro ČR - Prodej expozic pro Obchodní centra

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro ČR - Prodej expozic pro Obchodní centra

20.10.2016

Společnost Aleš Drašnar hledá nové zaměstnance na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro ČR - Prodej expozic pro Obchodní centra v lokalitě Liberec.

Zaměstnavatel Aleš Drašnar
Adresa pracoviště Puškinova 86
463 12 Liberec
GEO: 50.7256461, 15.0413856
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 15 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obchodní zástupce podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Náplň práce: prodej poznávacích a interaktivních expozic pro OC po celé ČR.
Vzdělání: VŠ nebo SŠ
Požadavky: samostatnost, flexibilita, preciznost.
Hlásit se tel: 737 647 888 nebo emailem: kl.impozantum@gmail.com

již byla obsazena."

ID nabídky:  345214464

Další nabídky práce společnosti Aleš Drašnar

Další nabídky práce v lokalitě Liberec »