Agentka.cz Přerov  Obchodní konzultant/ka - prodejní partner

Obchodní konzultant/ka - prodejní partner

23.04.2017

Společnost CENTROPOL ENERGY, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Obchodní konzultant/ka - prodejní partner v lokalitě Přerov.

Zaměstnavatel CENTROPOL ENERGY, a.s.
Adresa pracoviště Přerov
GEO: 49.455391, 17.450308
Úvazek , pružná pracovní doba
Plat 25 000 až 35 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi konzultant průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
příprava a realizace nabídky cenové optimalizace výdajů za energie pro koncové zákazníky v podnikatelské sféře; péče o stávající klientelu; komunikace se zákazníky; uzavírání smluv;

Požadujeme:
dobré komunikační schopnosti; chuť učit se novým věcem; řidičský průkaz skupiny B výhodou;

Nabízíme:
online podporu; odborné zaškolení; možnost kariérního růstu; pružná pracovní doba; zázemí stabilní a prosperující společnosti; možnost práce v místě bydliště; pracovní poměr na HPP či DPP; firemní tablet; měsíční finanční bonusy; možnost získat firemní automobil

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: michal.misurec@centropol.net
- telefonicky (pondělí - pátek v době 09.00 - 16.00) na čísle 604 187 774 - pan Michal Mišurec

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 604 187 774
Michal Mišurec

ID nabídky:  345579776