Shade

Agentka.cz  Elektrikář

Elektrikář

01.05.2018

Společnost Čermák a Hrachovec a. s. hledá nové zaměstnance na pozici Elektrikář v lokalitě .

Zaměstnavatel Čermák a Hrachovec a. s.
Adresa pracoviště
GEO: 49.817492, 15.472962
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 27 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi elektrikář průměrný
Vzdělání Nižší střední odborné

Další informace

Místo výkonu práce: hl.m. Praha
Kontakt:Kupková Albína Bc., tel.: 251 091 336, e-mail: kupkova@cerhra.cz
Náplň práce:
" Zajištění správné funkce elektrotechnických zařízení a systémů
Požadujeme:
" SOU v oboru elektro - nejlépe elektromechanik (není podmínkou)
" Platné osvědčení podle vyhl. 50/1978 Sb. min. § 5
" Řidičský průkaz skupina "B"
Nabízíme:
" Různorodou práci v silné stabilní společnosti s nadnárodní působností
" Možnost profesního a karierního rozvoje
" Zajímavé mzdové ohodnocení
" Firemní benefity - 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní/životní pojištění, vzdělávací kurzy, odměny
" Možnost nástupu ihned (případně dohodou)
Nabízíme: stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní / životní připojištění

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  345644544