Shade

Agentka.cz Praha  Finance Operations Accountant

Finance Operations Accountant

01.07.2018

Společnost SAP Business Services Centre Europe s. r. o. hledá nové zaměstnance na pozici Finance Operations Accountant v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel SAP Business Services Centre Europe s. r. o.
Adresa pracoviště Praha
GEO: 50.0878114, 14.4204598
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 27 000 až 32 000 Kč
Nabízený plat je nadprůměrný
Vzdělání ÚSV

Další informace

místo výkonu práce: Praha
kontakt: Nedzelská Lenka, e-mail: lenka.nedzelska@sap.com
Popis pozice:
Na pozici Finance Operations Accountant získáte možnost budovat svoji účetní profesi, protože budete podporovat denní operativu účetního procesu, přičemž budete neustále aplikovat své teoretické znalosti účetnictví v praxi. Stejně tak tato role nabízí mnoho příležitostí k rozvoji dalších dovedností a kompetencí, které Vám pomohou formovat Vaši budoucí kariérní dráhu.
Náplň práce:
Účetní operace spojené s uzávěrkou
Komunikace s pobočkami ve svěřené zemi
Reporting

Požadujeme:
Vzdělání v oblasti účetnictví či financí (SŠ/VŠ)
Angličtina na pokročilé úrovni
Znalost MS Office (Excel, Word, Outlook, Powerpoint)
Schopnost pracovat samostatně i v týmu v mezinárodním prostředí
Odolnost vůči stresu

Výhodou:
Znalost dalšího cizího jazyka
Zkušenost z oblasti účetnictví, mezinárodní společnosti nebo sdíleného centra
Znalost systému SAP

Plně hrazené stravenky, 5 týdnů dovolené, sick days, přístup do cafeterie, příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění
Nabízíme:
Pestrou a zajímavou práci v mladém dynamickém kolektivu
Možnost profesního růstu
Možnosti navazujícího vzdělávání
Příjemné pracovní podmínky
Práce v mezinárodním prostředí
Denní využití SAP software
Spolupráce na interních projektech

Máte zájem o tuto práci?

Pošlete zaměstnavateli svůj životopis:

ID nabídky:  347987712