Shade

Agentka.cz Praha  Finanční referenti - účetní

Finanční referenti - účetní

16.11.2016

Společnost Národní památkový ústav hledá nové zaměstnance na pozici Finanční referenti - účetní v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel Národní památkový ústav
Adresa pracoviště Sabinova 373
130 00 Praha
GEO: 50.085801, 14.455085
Úvazek , jednosměnný provoz
Plat 15 120 až 22 750 Kč
Nabízený plat je pro profesi účetní podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Uchazeči doručí strukturovaný životopis s podrobným přehledem praxe na adresu: motlova.luba@npu.cz
finanční ohodnocení dle přílohy č. 1 NV č. 564/2006 Sb. ve znění pozdějších předpisů, platová třída 10
Požadujeme:
" SŠ ekonomického směru
" praxi na obdobné pozici min. 3 roky
" pečlivost, samostatnost, ochotu učit se, bezúhonnost
" znalost účetnictví nutná
" znalost účetnictví příspěvkových organizací výhodou
" znalost MS Office, zejména MS Excel nutná
Náplň práce:
" účtování pokladen památkových objektů
" účtování faktur došlých i vydaných
Nabízíme:
" stabilitu státní příspěvkové organizace
" pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou,
" finanční ohodnocení dle přílohy č. 1 NV č. 564/2006 Sb. ve znění pozdějších předpisů, platová třída 10
" 5 týdnů dovolené
" příspěvek na stravování
" po zkušební době bezplatné vstupy na památkové objekty NPÚ i pro rodinné příslušníky

Nástup: možný ihned

Máte zájem o tuto práci?

Pošlete zaměstnavateli svůj životopis:

ID nabídky:  348651520