Agentka.cz Paskov  Servisní a aplikační technik (vhodné pro ozp)

Servisní a aplikační technik (vhodné pro ozp)

08.08.2018

Společnost Nano4people s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Servisní a aplikační technik (vhodné pro ozp) v lokalitě Paskov.

Zaměstnavatel Nano4people s.r.o.
Adresa pracoviště Místecká 762
739 21 Paskov
GEO: 49.7264594, 18.2911284
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 16 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi technik podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

A16 (VHODNÉ PRO OZP) a:25/6/2018 z:18/7/2018 a:6/8/2018
Práce na HPP, pracovní doba je od 8:00-16:30 hod.
Pracovní náplň:
- opravy vozidel a správa vozového parku, aplikace samočistících nátěrů a následný aplikační servis - péče o klienta, vydávání certifikátů, objednávání a kontrola měření, sledování záručních dob, komunikace s novými klienty
Požadujeme:
- zájem o práci s novými technologiemi a učit se novým věcem, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, komunikativní schopnosti, ŘP sk. B
Nabízíme: prémie + benefity.
Kontakt výhradně e-mailem viz výše.

Máte zájem o tuto práci?

Pošlete zaměstnavateli svůj životopis:

ID nabídky:  348738304