Shade

Agentka.cz Praha  Junior agent dps týmu

Junior agent dps týmu

01.05.2018

Společnost DHL Express (Czech Republic) s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Junior agent dps týmu v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel DHL Express (Czech Republic) s.r.o.
Adresa pracoviště Bucharova 2641
158 00 Praha
GEO: 50.0546264, 14.3472963
Úvazek třísměnný provoz
Plat 25 400 Kč
Nabízený plat je průměrný
Vzdělání ÚSV

Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Stodůlky, 158 00, Bucharova č.p. 2641/14
Kontakt: Tesařová Kateřina, e-mail: katerina.tesarova@dhl.com
Náplň práce: prověřování zásilek podle stanovených kritérií, jejich třídění a následné nakládání s nimi, udržování záznamů a jejich aktualizace v systému, práce v databázích a systémech (interních i externích), zapojení do dalších aktivit a úkolů (projektů).

Požadováno: znalost anglického jazyka slovem i písmem podmínkou (práce v mezinárodním týmu), zkušenosti z obdobné pozice výhodou.
Nabízíme: stravenky, dovolená navíc, slevové programy aj.

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

739 545 191
Kateřina Tesařová

ID nabídky:  349037568