Shade

Agentka.cz Ostrava  Realitní makléř

Realitní makléř

01.05.2018

Společnost Realitní kancelář REVIVA s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Realitní makléř v lokalitě Ostrava.

Zaměstnavatel Realitní kancelář REVIVA s.r.o.
Adresa pracoviště Opavská 776
708 00 Ostrava
GEO: 49.8339998, 18.169081
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 15 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi realitní makléř podprůměrný
Vzdělání ÚSV
Požadujeme Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

z.:16.11.2016.
Místo výkonu práce: Opavská 776/87, Ostrava- Poruba
V případě zájmu volejte od 8.00 do 17.00 hod. nebo pište na e-mail.
POŽADAVKY:
-Příjemné vystupování
-Ochota učit se novým věcem a vzdělávat se
-Řidičský průkaz skup. B
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
-Vedení obchodních jednání
-Domlouvání a realizace schůzek s klienty
-Prohlídky nemovitostí, náběr nových nemovitostí
-Telefonický i osobní kontakt s klienty.
NABÍZÍME VÁM:
-Zajímavé finanční ohodnocení
-Administrativní podpora asistentky
-Pravidelný systém školení a vzdělávání
-Při obchodu zajišťujeme kompletní právní servis

již byla obsazena."

ID nabídky:  349086720