Shade

Agentka.cz Praha  IT specialista

IT specialista

24.11.2016

Společnost Best Logistika Cargo s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici IT specialista v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel Best Logistika Cargo s.r.o.
Adresa pracoviště Karla Engliše 3201
150 00 Praha
GEO: 50.070208, 14.400721
Úvazek , jednosměnný provoz
Plat 20 000 až 25 000 Kč
Nabízený plat je průměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Angličtina - Aktivní
Ruština - Aktivní
Práce s PC

Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Smíchov, 150 00, Karla Engliše č.p. 3201/6
Kontakt: Zozulya Valeriia, tel.: 731659140, e-mail: valeria@bestlogistika.com
Náplň: podpora software 1CEnterprise konfigurace, modifikace a aktualizace existujících dokumentů, zpráv, účetnictví, provozních a řídících postupů účtování. Vytvoření nových dokumentů, zpráv účetnictví, provozního a manažerského účetnictví. Vývoj metod a forem vedení evidence obratu zboží.
Vývoj na základě analýzy matematických modelů a algoritmů pro řešení ekonomických a jiných cílů programu, který poskytuje schopnost provádět algoritmus a tedy úkol z výpočetní techniky, testování a ladění. Volba programového jazyka pro popis algoritmů a datových struktur. Určení možnosti využití ready-made softwarové produkty. Vývoj a implementace automatického systému validace softwaru. Opravy a řešení problémů v počítačovém podnikovém systému

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 731 659 140
Valeriia Zozulya

ID nabídky:  349579264