Shade

Agentka.cz Plzeň  Nákupčí

Nákupčí

16.12.2016

Společnost M.A.T. Group, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Nákupčí v lokalitě Plzeň.

Zaměstnavatel M.A.T. Group, s.r.o.
Adresa pracoviště Na Roudné 324
301 00 Plzeň
GEO: 49.7695231, 13.4048508
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 20 000 až 50 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi nákupčí podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nabízíme práci na pozici "nákupčí" zahraničního oddělení v české velkoobchodní firmě. Pokud se chcete stát součástí kolektivu neustále se rozvíjející společnosti, neváhejte nám zaslat Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: kmrazkova@matpl.cz, mhavrankova@matpl.cz

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání
- Komunikativní znalost Aj slovem i písmem
- Pokročilou uživatelskou znalost PC a Microsoft Office (především Excel)
- Praxi v oboru nákupu
- Obchodního ducha, komunikační a vyjednávací schopnosti
- Flexibilitu, samostatnost, zodpovědnost
- Reprezentativní vystupování
Nabízíme:
- Zaměstnání ve společnosti s dlouholetou tradicí
- Odpovídající mzdové ohodnocení - nástup od 20000 Kč - 50000 dle praxe
- Firemní benefity
Náplň práce:
- Komunikace se zahraničními dodavateli
- Vystavování objednávek
- Kontrola skladových zásob
- Sledování cen a sortimentu konkurence

Nástup ihned.
Místo výkonu - MAT Group s.r.o., Na Roudné 176, Plzeň 301 62

již byla obsazena."

ID nabídky:  350613504

Další nabídky práce společnosti M.A.T. Group, s.r.o.