Agentka.cz Frýdlant nad Ostravicí  Řidič-ka nákladního automobilu

Řidič-ka nákladního automobilu

07.04.2018

Společnost RV Styl s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Řidič-ka nákladního automobilu v lokalitě Frýdlant nad Ostravicí.

Zaměstnavatel RV Styl s.r.o.
Adresa pracoviště Hlavní 1606
739 11 Frýdlant nad Ostravicí
GEO: 49.5872346, 18.3592137
Úvazek , jednosměnný provoz
Plat 20 000 až 30 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi řidič průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E

Další informace

C04 a:5/4/2018
PRACOVNÍ NÁPLŇ: NAVÁŽENÍ HMOT A MATERIÁLU.
Požadujeme:
- řidičský průkaz skupiny C + E, profesní průkaz, praxe min. 2 roky.
Nabízíme:
- mzdu 18 tis. Kč + až 100 % prémie
- možnost ubytování, personální stravu a silné zázemí naší společnosti.
Kontakt - telefonicky (6,00-14,00 hod.), e-mailem, osobně - RV Styl, Hlavní 1606, FnO.

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 558 677 834
Kateřina Němcová

ID nabídky:  351154432