Shade

Agentka.cz Rokycany  Technik přípravy výroby

Technik přípravy výroby

08.08.2018

Společnost HUTCHINSON s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Technik přípravy výroby v lokalitě Rokycany.

Zaměstnavatel HUTCHINSON s.r.o.
Adresa pracoviště Klostermannova 995
337 01 Rokycany
GEO: 49.7443121, 13.5869012
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 25 000 až 35 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi technik průměrný
Vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Požadujeme Angličtina - Pasivní

Další informace

Místo výkonu práce: Klostermannova 995, Rokycany
Náplň práce: zodpovědnost za návrh jednoúčelových strojů
Požadujeme: vzdělání: min. úplné střední odborné s vyučením i maturitou , znalost výkresové dokumentace, znalost komunikativní angličtiny (spolupráce s firmami v zahraničí) výhodou
Nabízíme: platové ohodnocení od. 25.000,- Kč, 5 týdnů dovolené, závodní stravování s dotací, zajištěné ubytování
Kontakt: p. Šavlová Markéta, tel.: 371 400 133, e-mail: marketa.savlova@hutchinson.cz, první kontakt telefonicky nebo e-mailem
JOBMATCH

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 371 400 133
Markéta Šavlová

ID nabídky:  351179776