Shade

Agentka.cz Praha  Dopravní dispečeři

Dopravní dispečeři

01.05.2018

Společnost Jarotrans-cz s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Dopravní dispečeři v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel Jarotrans-cz s.r.o.
Adresa pracoviště Strojírenská 259
155 21 Praha
GEO: 50.065492, 14.288678
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 20 000 až 25 000 Kč
Nabízený plat je průměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Angličtina - Pasivní
Ruština - Pasivní
Francouzština - Pasivní
Práce s PC
Ekonomika

Další informace

místo výkonu práce: Strojírenská č.p. 259/16Zličín
kontakt: Šušman Volodymyr, tel.: 774 668 570, e-mail: shushman@centrum.cz

Prvotní kontakt emailem, VŠ vzdělání ekonom. směru výhodou, dobrá znalost MS Office (outlook, Excel), komunikativní schopnosti, organizační schopnost, flexibilita a orientace na výsledek, spolehlivost, samostatnost.
Náplň práce: zajišťování vnitrostátní a mezinárod. přepravy a správa služebních vozidel, každodenní plánování víza pro kamiony, plánování nákladek, vedení skupiny řidičů.

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 774 668 570
Volodymyr Šušman

ID nabídky:  353583872

Další nabídky práce společnosti Jarotrans-cz s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Praha »