Shade

Agentka.cz Brno  Obchodní zástupce ve finančnictví

Obchodní zástupce ve finančnictví

05.01.2017

Společnost Petr Sázavský hledá nové zaměstnance na pozici Obchodní zástupce ve finančnictví v lokalitě Brno.

Zaměstnavatel Petr Sázavský
Adresa pracoviště Pražákova 1008
639 00 Brno
GEO: 49.1757369, 16.6051371
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 35 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obchodní zástupce podprůměrný
Vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)

Další informace

První kontakt e-mailem
Požadujeme: čistý trestní rejstřík, práce na PC, komunikační dovednosti, chuť pečovat o klienty, ochota učit se novým věcem, samostatnost a zodpovědnost, profesionální vystupování, praxe v oboru výhodou.
Náplň práce: tvorba finančních plánů s důrazem na individuální přístup ke klientovi, komplexní finanční analýzy, péče o finanční portfolio klientů, jednání s institucemi.
Nabízíme: nadstandardní finanční ohodnocení, dlouhodobou práci s pružnou prac. dobou, bezplatný systém zaškolení, práci bez nutnosti aktivního vyhledávání klientů ve svém okolí, domlouvání schůzek asistentkou, firemní benefity (firemní tarif, notebook atd.).

již byla obsazena."

ID nabídky:  353829120