Moment ...

Agentka doporučuje

Cílené kampaně
pro zaměstnavatele
celá Česká republika

Obchodní zástupce
Zdeněk Stach - Praha 9

Strojírenští dělníci

21.09.2018

Pracovní agentura Comac jobs s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Strojírenští dělníci v lokalitě Nový Jičín.

Agentura Comac jobs s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Lužická 1237
741 01 Nový Jičín
Zobrazit na mapě »
GEO: 49.601505, 18.015707
Úvazek třísměnný provoz
Plat 100 až 120 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

z: 5.1.2017 a: 19.9.2018 Nástup možný ihned.Pracovní poměr po dobu dočasného přidělení, předpoklad PP delší jak 3 měsíce
Požadavky: manuální zručnost, zdravotní způsobilost, ochota pracovat ve 3 směnném provozu (6.30-14.30,14.30-22.30, 22.30 - 6.30)
Náplň práce: výroba, montáž a kompletace světlometů, obsluha výrobních strojů a zařízení, ostatní činnosti a práce spojené s výrobou
Výhody: příspěvek na stravné, výkonnostní odměna, příplatky dle kolektivní smlouvy
Kontakt: telefonicky: 722 905 453
mail: petr.zatko@comacjobs.cz
Osobní schůzky ve dnech pondělí, středa, v době od 08.00 do 16.00 hodin, v pátek od 8:00 do 15:00 hodin, - v době od 12.00 do 13.00 polední pauza!

již byla obsazena."

ID nabídky:  354422528

Adresa nabídky: http://www.agentka.cz/cz/nabidka/354422528

Otevřít nabídku v samostatném okně