Shade

Agentka.cz Praha  Projektanti TZB

Projektanti TZB

01.05.2018

Společnost IQ 5elements.cz s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Projektanti TZB v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel IQ 5elements.cz s.r.o.
Adresa pracoviště Lednická 1533
198 00 Praha
GEO: 50.0948183, 14.5478947
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 20 000 až 50 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi projektanti průměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Další informace

Místo výkonu: Lednická 1533,198 00 Praha 9-Kyje
Kontakt: Srb Tomáš, tel.: 739 825 876, e-mail: info@iq5elements.cz

Co vás čeká
" Společnost IQ 5elements.cz s.r.o. - progresivní technologická společnost - hledá výkonného člověka a pozici Projektant TZB. Kancelář a místo výkonu práce je v Praze.
Nabízíme
" Spolupráci s dynamicky rostoucí společností
" Týmovou práci v mladém a motivovaném kolektivu
" Možnost profesního rozvoje
" Odpovídající ohodnocení
" Nástup: dohodou
Náplň práce
" Návrh systémového řešení, tvorba výkresů technické a ost. dokumentace (voda, topení, chlazení, kanalizace, vzduchotechnika)
" Projektový dozor na stavbě
" Kooperace s ostatními členy týmu
Požadujeme
" VŠ nebo SŠ vzdělání v oboru TZB (vodovod, kanalizace, vytápění, vzduchotechnika, chlazení)
" Praxe 2 roky při zpracování dokumentace pro provedení stavby - TZB výhodou, možná je i praxe na VŠ
" Praktická zkušenost a znalost AutoCad, MS Office
" Praktická zkušenost a znalost REVIT , TECHCON a CADCON - výhodou
" Autorizace výhodou
" Komunikativnost, organizační schopnosti, spolehlivost
" Časová flexibilita

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 739 825 876
Tomáš Srb

ID nabídky:  354627328