Shade

Agentka.cz Zámrsk  Obráběč kovů na cnc karuselech

Obráběč kovů na cnc karuselech

16.06.2017

Společnost Brück AM spol. s r. o. hledá nové zaměstnance na pozici Obráběč kovů na cnc karuselech v lokalitě Zámrsk.

Zaměstnavatel Brück AM spol. s r. o.
Adresa pracoviště  10
565 43 Zámrsk
GEO: 49.9780234, 16.1249529
Úvazek , dvousměnný provoz
Plat 24 000 až 31 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obráběč nadprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Brück AM spol. s r. o., Zámrsk č.p. 10, 565 43 Zámrsk
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- obsluha a seřizování kovoobráběcích strojů
- výroba dle výkresové dokumentace a technologických postupů
- měření obrobků
- dvanáctihodinové směny (dvousměnný provoz)
POŽADUJEME:
- technické vzdělání
- orientaci ve výkresové dokumentaci
- znalost strojírenského měření
NABÍZÍME:
- systém motivačních benefitů
- věrnostní odměny
- příplatky za 12 hod. směny
V případě zájmu kontaktujte personální oddělení telefonicky (8 - 15 hod.), e-mailem nebo osobně (Zámrsk čp.10, 8 - 14 hod.)

Máte zájem o tuto práci?

Pošlete zaměstnavateli svůj životopis:

ID nabídky:  355109376