Shade

Agentka.cz Zámrsk  Strojní mechanik

Strojní mechanik

29.03.2018

Společnost Brück AM spol. s r. o. hledá nové zaměstnance na pozici Strojní mechanik v lokalitě Zámrsk.

Zaměstnavatel Brück AM spol. s r. o.
Adresa pracoviště  10
565 43 Zámrsk
GEO: 49.9780234, 16.1249529
Úvazek , dvousměnný provoz
Plat 27 000 až 30 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi mechanik nadprůměrný
Vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)

Přijmeme kolegy do oddělení údržby na pozici strojního mechanika, nyní s náborovým příspěvkem ve výši 60.000,- Kč.

Popis pozice:
- preventivní kontroly a údržba strojů a zařízení ve strojírenské výrobě
- diagnostika závad a opravy
- podílení se na modernizaci strojů a kovárenských technologií
- zámečnické práce

Požadujeme vyučení nebo praxi v oboru, pracujeme v režimu 12hod.směn (denní/noční, po-pá).

Nabízíme:
- stabilní, různorodou práci na HPP na dobu neurčitou
- finanční ohodnocení až 30.000,- Kč, náborový příspěvek 60.000,- Kč
- balíček firemních benefitů (příspěvek na dopravu nebo ubytování, dotované stravování, kvartální odměny, věrnostní bonusy, možnost dalšího vzdělávání a jiné výhody).

Máte zájem o tuto práci?

Pošlete zaměstnavateli svůj životopis:

ID nabídky:  355123200