Skladníci

08.04.2018

Společnost PWO Czech Republic a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Skladníci v lokalitě Valašské Meziříčí.

Zaměstnavatel PWO Czech Republic a.s.
Adresa pracoviště Palackého 1261
757 01 Valašské Meziříčí
GEO: 49.4641676, 17.965923
Úvazek , dvousměnný provoz
Plat 19 000 Kč
Nabízený plat je průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

SKLADNÍCI
Možnost prodloužení doby určité. Nástup možný ihned nebo dle dohody.
POŽADUJEME: SŠ vzdělání, popř. vyučen, praxe ve skladu, praxe s vozíkem. Znalost práce na PC - uživatelská. Flexibilita a samostatné rozhodování, schopnost rychlého zapracování. Znalost programu SAP výhodou. Ochota pracovat ve dvousměnném, třísměnném nebo nepřetržitém provozu
NÁPLŇ PRÁCE: Provádí příjem a výdej materiálu, surovin a vyrobených kusů. Naskladňuje a vyskladňuje ze skladu a do skladu pomocí programu SAP. Zodpovídá za stav skladových zásob na svém pracovišti. Práce ve 12-ti hod. směnách, některá pracoviště jsou ve třísměnném provozu a některá ve dvousměnném provozu
NABÍZÍME: tři dny dovolené navíc, možnost čerpání zdravotní dovolené (4 dny), příspěvek na dopravu do zaměstnání, příspěvek na penzijní pojištění, očkování proti chřipce, poukázky do lékáren, wellness center, příspěvek na stravování
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky od 8:00-15:00 hod. na čísle 730 144 218 nebo e-mailem: alena.polednikova@pwo.cz
ov. 6.4.

Máte zájem o tuto práci?

Pošlete zaměstnavateli svůj životopis:

ID nabídky:  355966720