Agentka.cz Letohrad  Samostatný/á manager/ka do obchodního oddělení

Samostatný/á manager/ka do obchodního oddělení

28.02.2018

Společnost Pavel Tacl hledá nové zaměstnance na pozici Samostatný/á manager/ka do obchodního oddělení v lokalitě Letohrad.

Zaměstnavatel Pavel Tacl
Adresa pracoviště V Aleji 845
561 51 Letohrad
GEO: 50.0361174, 16.5066787
Úvazek , jednosměnný provoz
Plat 18 000 až 40 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi manager podprůměrný
Vzdělání Nižší střední odborné
Požadujeme Angličtina - Aktivní

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Unita Letohrad, V Aleji 845, 56151 Letohrad
PRACOVNÍ NÁPLŇ: projektový/á manager/ka zakázek
POŽADUJEME:
- znalost gastronomických technologií

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 602 491 840
Pavel Tacl

ID nabídky:  356164096

Další nabídky práce společnosti Pavel Tacl

Další nabídky práce v lokalitě Letohrad »