Shade

Agentka.cz Cheb  Vizuální kontrola

Vizuální kontrola

22.11.2017

Společnost apt Products s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Vizuální kontrola v lokalitě Cheb.

Zaměstnavatel apt Products s.r.o.
Adresa pracoviště Průmyslový park 33
350 02 Cheb
GEO: 50.0877322, 12.4080331
Úvazek , třísměnný provoz
Plat 18 500 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Náplň práce: Vizuální kontrola vyrobených dílů dle kontrolních postupů. Pracovní doba: ranní směna 6:00-14:00 h, odpolední směna 14:00-22:00 h, noční směna 22:00-6:00 h. Vzdělání: min. vyučen/a, akceptujeme také osvědčení o profesní kvalifikaci dle NSK. Požadujeme: dobrý zrak, manuální zručnost, schopnost zacházet s měřidly (uchazeče/ky bez předchozí praxe zaučíme).
Pro více informací kontaktujte personální oddělení společnosti.

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 354 408 423
Andrea Beňová

ID nabídky:  356656896

Další nabídky práce společnosti apt Products s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Cheb »