Moment ...

Agentka doporučuje

Cílené kampaně
pro zaměstnavatele
celá Česká republika

Obchodní zástupce
Zdeněk Stach - Praha 9

Svobodný obchodní zástupce pro b2b za 30.000 – 60.000,- kč

16.02.2017

Společnost Job Network s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Svobodný obchodní zástupce pro b2b za 30.000 – 60.000,- kč v lokalitě Brno.

Zaměstnavatel Job Network s.r.o.
Adresa pracoviště Sochorova 3214
616 00 Brno
Zobrazit na mapě »
GEO: 49.2127866, 16.5663849
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 30 000 až 60 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obchodní zástupce podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Ne, opravdu nemyslíme Váš rodinný stav. Máme v hledáčku člověka, který si cení své profesní volnosti, umí se řídit sám a orientuje se skvěle v obchodu pro B2B. Pokud jste tedy dostatečně dravý a nespoutaný v obchodní džungli, tak si pojďme promluvit o tom, co Vám můžeme nabídnout.
Společnost je specializovaný dodavatel polygrafických a kancelářských strojů (skartovače, laminátory, řezačky, atd.), fungující od roku 1991.

Náplň práce:
- udržuje a rozvíjí spolupráci se současnou klientelou
- akvíruje nové zákazníky
- sleduje aktivitu trhu a situaci reportuje
- definuje potenciál zákazníků a snaží se ho maximálně využít
- vytváří obchodní nabídky, uzavírá obchodní případy, odpovídá za platební morálku

Nabízíme:
- svobodu!
- firmu, ve které se zasmějete a budete pracovat v moderním prostředí
- lidi, kteří se o Vás budou zajímat a podporovat
- slušný plat
- pěkné auto k soukromým účelům, mobil, notebook
- kontinuální vzdělávání (jazyk, technlogie, případně jiné)
- 20 let historie a růstu
- nástup ihned a sídlo v Praze

Požadavky:
- dravost a obchodní zkušenosti profesionála
- charismatickou pozitivní osobnost
- schopnost komunikovat na velice dobré úrovni
- inteligenci, samostatnost, zodpovědnost
(Referenční bonus za doporučení známého který se osvědčí - 5.000,- Kč)

již byla obsazena."

ID nabídky:  356944896

Adresa nabídky: http://www.agentka.cz/cz/nabidka/356944896

Otevřít nabídku v samostatném okně