Shade

Agentka.cz Valašské Meziříčí  Prodavač/ka

Prodavač/ka

07.04.2018

Společnost MP Krásno, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Prodavač/ka v lokalitě Valašské Meziříčí.

Zaměstnavatel MP Krásno, a.s.
Adresa pracoviště Mostní 52
757 01 Valašské Meziříčí
GEO: 49.4739764, 17.9713494
Úvazek , jednosměnný provoz
Plat 14 000 až 15 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi prodavač průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

PRODAVAČI
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: vyučenÍ v oboru pradavač, popř. řezník - výhodou, výhodou praxe s prodejem masa a uzenin, dále praxe s porcováním masa a přípravou polotovaru
NÁPLŇ PRÁCE: příprava pracoviště za účelem otevření prodejny (zapnutí vitrín a váh, uložení zboží do vitrín, oceňování zboží…); prodává zboží; provádí úklid svěřeného úseku a čištění používaného technologického zařízení a nářadí; pomáhá při inventurách
NABÍZÍME: jistota stabilního zaměstnání na HPP ve společnosti s dlouholetou tradicí;
zázemí prosperující společnosti; odpovídající finanční ohodnocení; pracoviště vybavené špičkovou technikou; nadstandardní zaměstnanecké benefity - 25 dnů dovolené, vánoční odměna, příspěvky na životní a penzijní připojištění, závodní stravování, vnitropodniková telefonní síť, lázeňské pobyty, očkování proti chřipce, odměny za odpracované roky a životní jubilea, zaměstnanecké balíčky, bezúročné půjčky atd..
Možnost prodloužení doby určité.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 571 855 282, 571 855 275 od 7-14 hod., e-mailem: prace@krasno.cz nebo osobně od 7-14hod.
ov. 4.4.

Máte zájem o tuto práci?

Pošlete zaměstnavateli svůj životopis:

ID nabídky:  357203456