Shade

Agentka.cz Brno  Commercial Project Manager

Commercial Project Manager

01.05.2018

Společnost Siemens s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Commercial Project Manager v lokalitě Brno.

Zaměstnavatel Siemens s.r.o.
Adresa pracoviště Olomoucká 3419
618 00 Brno
GEO: 49.19199, 16.630638
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 35 000 až 50 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi manager průměrný
Vzdělání Vysokoškolské

Další informace

Prvnín kontakt e-mailem
Místo výkonu práce: Siemens s.r.o., o.z. Siemens Industrial Turbomachinery, Olomoucká 7/9,
155 00 Brno
Popis pozice:
Řízení projektů z pohledu ekonomického, nutná kontrola, vyhodnocování rizik,
reporting.
Zodpovědnosti
ekonomické řízení projektů realizovaných v Brně a místem instalace v oblasti Asie a
Pacifiku - kontrola plateb, smluvních podmínek kontraktů, ECC, akreditivy, bankovní
záruky
administrace projektů v IS SAP - otevírání a uzavíraní zakázek, změna statusu
projektů
kontrola projektů – plánování nákladů, reporting, analýza a sledování nákladů
vyhodnocování a řízení rizik a příležitostí
příprava podkladů pro měsíční a roční uzávěrky, příprava podkladů pro audit
pravidelný interní a externí reporting

Požadavky
VŠ (ekonomický směr výhodou)
znalost AJ na min. C1 - schopnost odborné komunikace a prezentace
prokazatelné znalosti a zkušenosti kulturního a obchodního prostředí oblasti Asie a
Pacifiku (zejména Indie) – min. 10 let
zkušenosti v oblasti controllingu a komerčního řízení projektů podmínkou
znalost kalkulací, controllingu a project managementu
velmi dobrou znalost MS Office, zkušenosti se SW SAP výhodou
velmi dobré komunikační dovednosti, analytické schopnosti
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  357522432