Shade

Agentka.cz Praha  Finanční účetní/zástup za hlavní účetní

Finanční účetní/zástup za hlavní účetní

01.05.2018

Společnost Výzkumný ústav živočišné výroby, v.v.i. hledá nové zaměstnance na pozici Finanční účetní/zástup za hlavní účetní v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel Výzkumný ústav živočišné výroby, v.v.i.
Adresa pracoviště Přátelství 815
104 00 Praha
GEO: 50.0307365, 14.6052938
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 18 000 až 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi hlavní účetní průměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Práce s PC

Další informace

Místo výkonu: Přátelství 815/109, Praha 10-Uhříněves
Kontakt: Harvanová Jitka, tel.: 267 009 546, e-mail: harvanova.jitka@vuzv.cz

Požadujeme:
- SŠ/VŠ ekonomického směru
- praxe v obdobné pozici s komplexním vedením účetnictví společnosti min. 5 let,
- min. 10 let praxe v účetnictví
- výborná znalost podvojného účetnictví a legislativních předpisů týkajících se vedení účetnictví, zejména zkušenosti s účtováním majetku min. 3 roky
- znalost práce na PC, dobrá znalost MS Office, znalost IS BYZNYS výhodou
- pečlivost, samostatnost, spolehlivost, organizační schopnosti
- znalost cizího jazyka vítána - AJ
- zájem o další vzdělávání se v oboru
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme : HPP, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké benefity, pracoviště v Praze 10 Uhříněvsi.
Náplň práce: úzká spolupráce s hlavní účetní, evidence,kontrola a účtování majetku, evidence , kontrola a účtování přijatých a vydaných faktur, účtování banky, příprava příkazů k úhradě, příprava podkladů pro účetní závěrku, inventarizace účtů, zpracovnání daňových přiznání - DPH, silniční daň, jednání s příslušnými úřady, komunikace s obchodními partnery. Bližší informace na www.vuzv.cz

Zaměstnanecké výhody: závodní stravování, 5. týdnů dovolené

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 267 009 546
Jitka Harvanová

ID nabídky:  358120192

Další nabídky práce společnosti Výzkumný ústav živočišné výroby, v.v.i.

Další nabídky práce v lokalitě Praha »