Moment ...

Agentka doporučuje

Cílené kampaně
pro zaměstnavatele
celá Česká republika

Obchodní zástupce
Zdeněk Stach - Praha 9

Konstruktér

01.03.2017

Pracovní agentura JOB LEADER CZECH s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Konstruktér v lokalitě Liberec.

Agentura JOB LEADER CZECH s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Liberec
Zobrazit na mapě »
GEO: 50.7670199, 15.0561346
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi konstruktér podprůměrný
Vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)

Další informace
NÁPLŇ PRÁCE:
- návrhy a realizace nových konstrukčních řešení výrobků a nových konstrukčních řešení v souladu s technickým zadáním
- spolupráce s obchodním oddělení při prvotním návrhu technického řešení
- komunikace se zákazníkem v oblasti specifikace zakázky v průběhu vlastní realizace
- vypracování a kompletace výrobní technické dokumentace
- předání k realizaci do výroby
- provádění změnového řízení
POŽADUJEME:
- SŠ technického směru
- praxe v oboru
- orientace ve strojírenských normách a v technické dokumentaci
- vypracovávání konstrukční dokumentace
- PC uživatelsky, znalost 3D CAD software (SolidWorks)
- představivost a tvořivé myšlení
- řidičský průkaz skupiny B
NABÍZÍME:
- stabilní zaměstnání v zavedené společnosti s orientací na mezinárodní spolupráci
- vzdělávání v oboru
- zajímavé finanční ohodnocení závislé na předchozích zkušenostech
- profesní růst
- dotovaná závodní stravování
- benefity
- mimofiremní akce
V případě zájmu zasílejte své CV na: liberec@jobleader.cz nebo volejte na 778 762 555

již byla obsazena."

ID nabídky:  358123008

Adresa nabídky: http://www.agentka.cz/cz/nabidka/358123008

Otevřít nabídku v samostatném okně