Moment ...

Agentka doporučuje

Cílené kampaně
pro zaměstnavatele
celá Česká republika

Obchodní zástupce
Zdeněk Stach - Praha 9

Mechanik opravář, seřizovač výrobních strojů a zařízení

01.03.2017

Pracovní agentura JOB LEADER CZECH s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Mechanik opravář, seřizovač výrobních strojů a zařízení v lokalitě Liberec.

Agentura JOB LEADER CZECH s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Liberec
Zobrazit na mapě »
GEO: 50.7670199, 15.0561346
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 20 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi mechanik podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace
NÁPLŇ PRÁCE:
- samostatně sestavuje a montuje stroje a zařízení dle výkresové dokumentace
- samostatně seřizuje a oživuje stroje a zařízení dle předepsaných postupů
- aktivně přispívá k naplnění zadání
- pracuje v sídle společnosti i u zákazníka
POŽADUJEME:
- praxe v oboru min. 3 roky
- řidičský průkaz skupiny B
- práce s výkresovou dokumentací
- orientace v pneumatický systémech a základní orientace v elektromechanice
- základní znalost práce na obráběcích strojích
NABÍZÍME:
- stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející společnosti
- přímý kontakt s technickými a technologickými novinkami
- příjemný kolektiv a moderní pracovní prostředí
- profesní růst
- vzdělávání v oboru
- motivující finanční ohodnocení
- rodinné benefity
- mimofiremní aktivity
V případě zájmu zasílejte své CV na: liberec@jobleader.cz nebo volejte na 778 762 555

již byla obsazena."

ID nabídky:  358145536

Adresa nabídky: http://www.agentka.cz/cz/nabidka/358145536

Otevřít nabídku v samostatném okně