Shade

Agentka.cz Karlovy Vary  Automechanik osobních automobilů

Automechanik osobních automobilů

22.12.2017

Společnost Auto Eder s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Automechanik osobních automobilů v lokalitě Karlovy Vary.

Zaměstnavatel Auto Eder s.r.o.
Adresa pracoviště Chebská 392
360 06 Karlovy Vary
GEO: 50.2280885, 12.8286002
Úvazek , jednosměnný provoz
Plat 20 000 až 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi automechanik průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Kontakt: předem e-mailem: zamestnani@autoeder.cz
Náplň práce:
oprava a servis osobních vozidel Toyota nebo Volvo
dodržování technologie pracovních postupů
péče o servisní nářadí a provozní zařízení
údržba servisu
pracovní doba: směnný provoz vč. soboty

Požadujeme:
vyučení v oboru automechanik – podmínkou, ŘP skupiny B
praxe v autorizovaném servisu osobních vozidel výhodou
dobrá znalost oboru osobních vozidel
velmi dobrá znalost práce na PC podmínkou
samostatnost, schopnost pracovat v týmu, zodpovědnost a svědomitý přístup k práci
časová flexibilita

Nabízíme:
zaměstnání na hlavní pracovní poměr
příspěvek na stravu
pracovní oděvy
stabilitu a zázemí úspěšné společnosti
firemní benefity – spoření, příspěvek na stravu, 13. a 14. plat
náborový příspěvek

Kontakt:
Auto Eder s.r.o., Chebská 392/116b, 360 01 Karlovy Vary
e-mail: zamestnani@autoeder.cz

Nástup ihned.

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 602 667 905
Roman Říha

ID nabídky:  359797504