Shade

Agentka.cz Hranice  Instalatér - topenář

Instalatér - topenář

27.10.2017

Společnost VT HRANICE s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Instalatér - topenář v lokalitě Hranice.

Zaměstnavatel VT HRANICE s.r.o.
Adresa pracoviště Teplická 258
753 01 Hranice
GEO: 49.5456696, 17.7361204
Úvazek , jednosměnný provoz
Plat 18 000 až 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi instalatér průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Zkoušky svařování
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
Instalace vnitřních rozvodů vody, plynu, ústředního topení, instalace armatur, kotlů, solárních systémů, montáž sanitární keramiky, vodovodních armatur apod.

Požadavky:
znalost v oboru instalatérství - topenářství, samostatnost , řidičské oprávnění sk.B , časová flexibilita, svářečský průkaz výhodou, praxe vítána

Nabízíme:
různé firemní benefity, zajímavé platové ohodnocení s možností růstu dle výsledků, příspěvek na stravu, práci ve stabilní firmě a s pevným zázemím.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: jiri.jurca@vt-hranice.cz;
- telefonicky (Po - Pá od 09,00 do 16,00hod.) na čísle 777 214 501 - pan Jiří Jurča

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 777 214 501
Jiří Jurča

ID nabídky:  361225216