Moment ...

Agentka doporučuje

Cílené kampaně
pro zaměstnavatele
celá Česká republika

Obchodní zástupce
Zdeněk Stach - Praha 9

Inženýr kvality – zákaznická kvalita

23.02.2017

Pracovní agentura JOB LEADER CZECH s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Inženýr kvality – zákaznická kvalita v lokalitě Liberec.

Agentura JOB LEADER CZECH s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Liberec
Zobrazit na mapě »
GEO: 50.7670199, 15.0561346
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 45 000 Kč
Nabízený plat je průměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Další informace
Náplň práce:
- odpovědnost za plnění specifických požadavků projektů
- příprava zákaznických auditů a kontrola provádění
- zastupování společnosti při reklamačních řízení
- řídí přípravu 8D reportů
- zodpovědnost za nastavení kontrolních činností k odhalení neshodných výrobků
- spolupráce s technologem na řízení FMEA procesu
- zodpovědnost za definování testů pro ověření kvality výrobku
- aktualizace dokumentace kvality výrobku
- časté zahraniční služební cesty

Požadujeme:
 - min. SŠ technického směru (3-5 let praxe) nebo VŠ technického směru (min. 2 roky praxe)
- NJ nebo AJ na úrovni B2 oba jazyky výhodou
- znalost MS Office, SAP
- ř.p. sk B
- znalost systému řízení kvality podle normy ISO/TS16949
- orientace ve výkresové dokumentaci
- znalost automotive prostředí
- znalost nástrojů řízení jakosti
- organizační a plánovací schopnosti, odolnost vůči stresu

Nabízíme:
- základní mzdu až 45.000Kč
- měsíční a roční bonusy
- bonusy na dovolenou 5.000Kč, bonus na Vánoce 7.000Kč
- stravenky v hodnotě 100Kč
- home office v kombinaci se sickdays
- 5 týdnů dovolené
- nástup možný ihned

V případě zájmu zasílejte své CV na liberec@jobleader.cz nebo volejte na 778 762 555

již byla obsazena."

ID nabídky:  361318656

Adresa nabídky: http://www.agentka.cz/cz/nabidka/361318656

Otevřít nabídku v samostatném okně