Shade

Agentka.cz Česká Rybná  Učitel/ka prvního stupně zš

Učitel/ka prvního stupně zš

01.05.2018

Společnost Základní škola Česká Rybná č.p. 141, okres Ústí nad Orlicí hledá nové zaměstnance na pozici Učitel/ka prvního stupně zš v lokalitě Česká Rybná.

Zaměstnavatel Základní škola Česká Rybná č.p. 141, okres Ústí nad Orlicí
Adresa pracoviště  141
561 85 Česká Rybná
GEO: 50.0724841, 16.3925184
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 9 800 Kč
Nabízený plat je pro profesi učitel podprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské

MÍSTO VÝKONU: Česká Rybná č.p. 141, 561 85 Česká Rybná u Žamberka
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- výuka na málotřídní škole ve třídě se spojenými ročníky
PRACOVNÍ DOBA:
- zkrácený úvazek - 10 hodin týdně přímé vyučovací práce
- výuka nerovnoměrně rozdělena dle rozvrhu hodin
POŽADUJEME: splnění kvalifikačních předpokladů pro výkon funkce pedagogického pracovníka podle § 3 a § 7 zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících
V PŘÍPADĚ ZÁJMU KONTAKTUJTE PANÍ KOŠŤÁLOVOU NA E-MAIL

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  361883392