Agentka.cz Valašské Meziříčí  Operátoři Call centra / Specialisté kontaktního centra (vhodné i pro OZP)

Operátoři Call centra / Specialisté kontaktního centra (vhodné i pro OZP)

18.08.2018

Společnost PARADIGMA Call Centrum, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Operátoři Call centra / Specialisté kontaktního centra (vhodné i pro OZP) v lokalitě Valašské Meziříčí.

Zaměstnavatel PARADIGMA Call Centrum, s.r.o.
Adresa pracoviště Křižná 250
757 01 Valašské Meziříčí
GEO: 49.4732514, 17.9645153
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 15 500 až 23 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi operátoři průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

OPERÁTOŘI CALL CENTRA / SPECIALISTÉ KONTAKTNÍHO CENTRA
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: Přirozeně komunikativního člověka, s otevřeným přístupem, všeobecným přehledem, který je flexibilní, má znalost PC na uživatelské úrovni - Word, Excel, Internet (e-mail, www), ovládá český jazyk a pokud umí i Anglický jazyk, je to jenom výhodou - máme i zahraniční projekty.
NÁPLŇ PRÁCE: Telefonická komunikace se stávajícími zákazníky - poradenství. Představení produktů s cílem zvolit nejvhodnější řešení. Podpora prodeje pro stávající zákazníky. Řešení požadavků zákazníků
NABÍZÍME: Osobní a kariérní růst každého zaměstnance (nabízíme možnost naučit se efektivně komunikovat, argumentovat - využití v každodenním životě). Motivující finanční ohodnocení odpovídající dosaženým výsledkům. Soulad pracovního a osobního života: flexibilní pracovní doba, možnost práce z domova (Home office), možnost pracovat na trvalý pracovní poměr, nebo i na dohodu, pracovní doba PO-PÁ od 8.00 - 18.00hod. Možnost i zkráceného úvazku na 6 nebo 4 hod./denně. Příjemné a útulné pracovní prostředí (atraktivní nové prostory, rodinná atmosféra, veselý kolektiv, zábavné teambuildingy, společné snídaně, ovocný den každou středu, motivační soutěže - Ocenění nejlepších zaměstnanců). Použití nejmodernějších technologií. Uplatnění vlastních nápadů a kreativity
KONTAKT: telefonicky od 8-16 hod. 725 956 100, e-mail: d.sukalova@paradigmacc.cz
ov. 16.8.

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 421 911 306 933
Dominika Šukalová

ID nabídky:  362208256