Moment ...

Agentka doporučuje

Cílené kampaně
pro zaměstnavatele
celá Česká republika

Obchodní zástupce
Zdeněk Stach - Praha 9

Elektromechanik - okres Teplice

02.03.2017

Pracovní agentura JOB LEADER CZECH s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Elektromechanik - okres Teplice v lokalitě Děčín.

Agentura JOB LEADER CZECH s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Dobrovského 1402
1 2 Děčín
Zobrazit na mapě »
GEO: 50.7829714, 14.2140932
Úvazek třísměnný provoz
Plat 19 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi elektromechanik podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Nadnárodní firma se sídlem v severních Čechách, která v posledních několika letech zažila značný nárůst, přijme do svého kolektivu Elektromechanika.

Náplň práce:
- provádění technické údržby, oprav a úprav řídicích systémů,
- sestavování a montáž elektrických a elektronických částí strojů a zařízení,
- realizace změn, úprav a inovací systémů při náběhu nových projektů,
- diagnostika a předcházení poruchám,
- komunikace se zákazníky a dodavateli technologií.

Požadavky:
- SŠ vzdělání ideálně v oboru elektromechanik,
- vyhláška 50/1978 Sb.,
- ochotu pracovat ve směnném režimu,
- znalost cizího jazyka výhodou,
- výhodou znalost systémů PLC, Siemens.

NABÍZÍME:
- atraktivní finanční ohodnocení a benefity,
- zaměstnanecké benefity - 13. plat, týden dovolené navíc, individuální jazykové kurzy, stravenky, firemní akce,
- vzdělávací kurzy a semináře pro osobnostní rozvoj,
- zázemí stabilní a prosperující společnosti,
- moderní pracovní prostředí,
- možnost kariérního růstu,
- přístup k nejmodernějším technologiím,
- možnost podílet se na nových projektech.

již byla obsazena."

ID nabídky:  362412800

Adresa nabídky: http://www.agentka.cz/cz/nabidka/362412800

Otevřít nabídku v samostatném okně