Shade

Agentka.cz Prostějov  Provozní elektrikáři v automotive

Provozní elektrikáři v automotive

01.05.2018

Společnost MUBEA - HZP s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Provozní elektrikáři v automotive v lokalitě Prostějov.

Zaměstnavatel MUBEA - HZP s.r.o.
Adresa pracoviště Dolní 3137
796 01 Prostějov
GEO: 49.4646986, 17.1313924
Úvazek nepřetržitý provoz
Plat 26 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi elektrikáři průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Strukturovaný životopis prosím zasílejte na e-mail kariera.prostejov@mubea.com

V současnosti hledáme do závodu v Prostějově nového kolegu/kolegyni na posílení našeho týmu.

Pracovní náplň provozního elektrikáře:
*spolupráce při uvádění strojů do provozu
*údržba a opravy strojů a zařízení
*vyhledávání a analýza závad, návrhy zlepšení funkce
*úzká spolupráce s výrobou

Co potřebujete k tomu, abyste uspěl/a?
*vyučení v oboru
*vyhláška č. 50 Sb.
*orientace v technické dokumentaci a porozumění *schématům zapojení

Co od Vás očekáváme:
* samostatnost, spolehlivost, pečlivost
* schopnost řešit problémy a účelně jednat
* týmovou spolupráci

Co vám můžeme nabídnout:
* stabilní a motivující zaměstnání u největšího zaměstnavatele na Prostějovsku působícího v automobilovém průmyslu
* motivační finanční ohodnocení
* pololetní finanční bonusy až do výše 13. mzdy
* 5. týden dovolené ve formě finančního bonusu
* přátelské a dynamické pracovní prostředí
* dotované stravování/stravenky
* možnost kariérního postupu a rozvoje
* a další zaměstnanecké benefity

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  363102208