Shade

Agentka.cz Brno  SW Engineer Perl

SW Engineer Perl

23.06.2018

Společnost Good Data s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici SW Engineer Perl v lokalitě Brno.

Zaměstnavatel Good Data s.r.o.
Adresa pracoviště Lidická 965
602 00 Brno
GEO: 49.202624, 16.6065687
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 45 000 až 90 000 Kč
Nabízený plat je nadprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Další informace

Požadavky:
Výborná znalost programu v Perlu, další jazyky výhodou, minimálně 3 roky zkušeností v vývojem SW, několikaleté zkušenosti na Linuxu, efektivita, zaměřenost na detail, "get things done" přístup Komunikativní v anglickém jazyce, psaná i mluvená forma, znalost SQL, zkušenosti s PostgreSQl a MySQL, znalost agilních metodik, znalost vývoje a udržování open source projektů.
Náplň práce: vývoj, implementace, konfugurace, komponent v jazyce Perl, práce na projektech, aktivní spolupráce a kooperace v teamu.
Nabízíme:
stravenky, sick days, dovolená navíc, roční bonusy

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

již byla obsazena."

ID nabídky:  363169024

Další nabídky práce společnosti Good Data s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Brno »