Agentka.cz Litvínovice  Mistr servisní dílny osobních a dodávkových vozů

Mistr servisní dílny osobních a dodávkových vozů

01.05.2018

Společnost Milan Král a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Mistr servisní dílny osobních a dodávkových vozů v lokalitě Litvínovice.

Zaměstnavatel Milan Král a.s.
Adresa pracoviště Pod Stromovkou 211
370 01 Litvínovice
GEO: 48.9638522, 14.4563255
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 30 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi mistr průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

náplň práce: zodpovědnost za kvalitu odvedené práce podřízených a za plnění plánů, zodpovědnost za kontrolu a stav strojů a zařízení, dohled nad pořádkem na pracovišti, organizace výrobních procesů, dokumentace provedených prací
požadujeme: vyučení v oboru - alespoň 2 roky praxe v oboru, ŘP sk. B, další skupiny výhodou, časovou flexibilitu, samostatnost, spolehlivost, manuální zručnost, ochotu učit se, loajalitu vůči zaměstnavateli
nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, zajímavou a různorodou práci s využitím kvalitního technického zázemí, práci s nejmodernější automobilovou technikou, zázemí stabilní velké společnosti, zaměstnanecké benefity a akce, interní vzdělávání, možnost kariérního růstu

Máte zájem o tuto práci?

Pošlete zaměstnavateli svůj životopis:

ID nabídky:  363353856