Agentka.cz Valašské Meziříčí  Projektanti domovní techniky - TZB

Projektanti domovní techniky - TZB

28.04.2019

Společnost TEEN engineering s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Projektanti domovní techniky - TZB v lokalitě Valašské Meziříčí.

Zaměstnavatel TEEN engineering s.r.o.
Adresa pracoviště Havlíčkova 484
757 01 Valašské Meziříčí
GEO: 49.4702569, 17.967229
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 20 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi projektanti podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Další informace

PROJEKTANTI DOMOVNÍ TECHNIKY - TZB
Nástup možný ihned.
Požadujeme: ÚSO s maturitou nebo VŠ vzdělání, ŘP sk. B, praxe, AutoCad. Vhodné i pro absolventa VŠ.
Náplň práce: zpracovánání projektů
První kontakt: telefonicky na čísle 603 599 880 nebo e-mailem: vedeni@teen-vm.cz
ov. 26.4.19

již byla obsazena."

ID nabídky:  363770112

Další nabídky práce společnosti TEEN engineering s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Valašské Meziříčí »