Agentka.cz Pardubice  Pracovník/pracovnice údržby měření a regulace

Pracovník/pracovnice údržby měření a regulace

10.02.2018

Společnost Synthesia, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Pracovník/pracovnice údržby měření a regulace v lokalitě Pardubice.

Zaměstnavatel Synthesia, a.s.
Adresa pracoviště  103
530 02 Pardubice
GEO: 50.0395715, 15.7783461
Úvazek , nepřetržitý provoz
Plat 19 000 Kč
Nabízený plat je průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Vzdělání se zaměřením na Elektrikář, elektrotechnické práce
Požadujeme Práce s PC - základní dovednosti PC
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.

Další informace

Místo výkonu práce: Semtín
Pracovní náplň: provádí údržbářské úkony dle své specializace, zajišťuje systém jakosti při údržbě výrobního zařízení, provádí převzetí a předání opravy, provádí kontrolu používaného dílenského zařízení, nářadí a přístrojů.

Požadujeme:
- manuální zručnost,
- SO/ÚSO vzdělání v oboru elektro - slaboproud,
- vyhl. 50/78 SB. § 6,obj. tř. B,
- dobrý zdravotní stav,
- práce s PC - základní,
- zodpovědnost, spolehlivost,flexibilita, předchozí praxe výhodou

Nabízíme:
¨• jistotu stabilního zaměstnání v prosperující společnosti
• teplé obědy za 19 Kč, večeře za 15 Kč
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na penzijní připojištění až do 600 Kč/ měsíc
• multifunkční volnočasová poukázka UNIŠEK+ v hodnotě 2.000 Kč/ročně
• zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké
• zvýhodněné rekondiční a zážitkové pobyty
• zvýhodněné ceny produktů skupiny AGROFERT, a. s.
• zaměstnanecké akce a další atraktivní benefity
• možnost dalšího vzdělávání (např. kurzy anglického jazyka, odborného vzdělávání a další)

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 466 824 354
Markéta Kohútová

ID nabídky:  364064768